Статьи в прессе

«Полтавський хіт»

Понад три роки звучить в ефірі радіо "Ваша хвиля" FM 101,8 музична програма "Полтавський хіт".

Автори й ведучі - співачка Герда й журналіст Володимир Голубничий - створили цей прекрасний проект з метою популяризації й підтримки полтавських музикантів, виконавців, співаків, які представляють різні музичні стилі: pop, rock, hip-hop, dance, інструментальну музику.

Програма "Полтавський хіт" стала потужним трампліном для багатьох талановитих земляків, які саме завдяки радіо "Ваша хвиля" одержали визнання й придбали популярність.

У рамках проекту "Полтавський хіт" існує й "Дитячий хіт парад". До речі, це єдиний в Україні радіо-хіт-парад саме для юних талантів від 5 років. Представники майже всіх районів Полтавщини беруть участь у програмі "Полтавський хіт".

З 24 березня починається черговий сезон проекту. Отже, щочетверга з 15:05 слухайте "Вашу хвилю" на частоті 101,8 FM й 106,3 FM, а також в Інтернеті: www.pi.net.ua. А всім не байдужим пропонуємо надсилати свої вірші в рубрики "Поезія душі". Ваші здобутки пролунають в ефірі радіо "Ваша хвиля". Редакція знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Рози Люксембург, 1, радіо "Ваша хвиля".

Рейтинг програми "Полтавський хіт" високий, і, підтримуючи наших виконавців, ви, шановні слухачі, засвідчуєте патріотизм і небайдужість до творчості своїх земляків. Свої смаки й симпатії ви можете продемонструвати, віддаючи голос за кращі пісні й виконавців.

Телефонуєте щочетверга з 15:05 за номером телефону 562 072 у прямий ефір програми "Полтавський хіт" і на пейджер 560-208, 561-648 для абонента 886.

"Полтавський хіт - уболівайте за своїх!"

["Авто Досьє", №12 (490 від 30 березня 2005 р.]