Статьи в прессе

У музичному лабіринті полтавчанки Герди

Чотири роки пісенної творчості полтавчанки Герди, що пише слова й музику до своїх пісень, вивели нашу землячку на більше високий рівень популярності й творчої майстерності. Лише протягом останнього року Герда в тісному співробітництві з відомим київським шоу-меном Олександром Євтушенком створили музичний кліп, що мав розкрутку на багатьох українських телеканалах. Також був записаний перший компакт-диск полтавчанки, до якого ввійшло 14 пісень. А вже на початку 2005 року на радіостанції "Воля" пролунало великоформатне інтерв'ю з Гердою.

Багатьом полтавчанам ця дівчина відома як ведуча програми "Полтавський хіт" в ефірі радіостанції "Ваша хвиля" компанії "Лтава". Маючи медичну освіту, вона пройшла тернистий шлях до сцени в Полтаві, тому що не було музичного "аусвайса". Через це Герду не допускали до концертів, принаймні офіційно. Але вона, маючи шалену пристрасть і наполегливість, все-таки таки встигла засвітитися перед земляками. Зовсім інше відношення до полтавчанки з боку представників музичного бомонду було в інших регіонах України, які хоча й не претендують на звання духовних або культурних столиць, зате в шоу-бізнесі стоять, як говорять, на дві голови вище. Там Герді не тільки охоче пропонували взяти участь у концертній програмі, а ще й офіційно платили гонорари. Перший компакт-диск полтавчанки має назву "Лабіринт". Чому? Як говорить сама Герда, тому, що до нього ввійшли її пісні, з якими вона начебто блукає в лабіринті різноманітних стилів: поп, рок, данс, шансон...

Під час розмови з кореспондентом "Полтавської Думки" Герда розповіла про свої мрії. Вона сподівається, що на сцені в Полтаві їй пощастить виступити перед земляками. А найбільше Герда сподівається на те, що після проведення чесних виборів в Україні повинен, нарешті, настати час для проведення чесних музичних і пісенних концертів і фестивалів, на які б виконавці їздили, не заздалегідь купуючи собі місця й звання лауреатів, а виборювали їх по-справедливому.

Ігор Черчатий ["Полтавська думка - 2000", №5 (533), 28 січня 2005 р.].